Профілактика стоматологічних захворювань — запорука красивої і здорової посмішки

Хворобам набагато простіше й дешевше запобігати, ніж лікувати вже їхні наслідки. Нажаль, усі знають даний тезис, проте лише одиниці його виконують. Профілактика стоматологічних захворювань — це одна з найнеобхідніших мір власної гігієни, яка допоможе вашій посмішці завжди бути білосніжною, а ротовій порожнині — здоровою. Дуже важливо змалечку проводити відповідні заходи і відвідувати свого стоматолога хоча б один раз на півроку.

Основні методи профілактики стоматологічних захворювань

Більшість із нас вважає, що достатньо чистити ротову порожнину вранці і ввечері, не вживати занадто твердої їжі (наприклад, горіхів у шкарлупі) і використовувати зубну нитку, аби зуби були здоровими і красивими. Однак подібних заходів мало для якісної профілактики стоматологічних захворювань. Докладніше про них вам зможе розказати ваш персональний стоматолог.

До найпопулярніших методів, які попереджають стоматологічні захворювання, можна віднести такі заходи:

  • виконання основних правил догляду за ротовою порожниною;
  • консультація населення в цілях профілактики стоматологічних захворювань;
  • дотримання правил здорового харчування;
  • періодичне вживання препаратів, які містять фтор;
  • використовування засобів місцевої профілактики.

Також існують певні способи вторинної профілактики стоматологічних захворювань. До них можна віднести санацію ротової порожнини й регулярні консультації в стоматолога-гігієніста. Якщо вас непокоїть здоров’я всіх членів вашої сім’ї в цілях профілактики стоматологічних захворювань, для вас буде корисно відвідувати семінари, бесіди, лекції і відповідні уроки, у рамках яких ви зможете ознайомитися з основними положеннями щодо методів попередження недугів. Більшість із таких заходів буде цікава навіть дітям, адже консультації в їхніх рамках проходять у формі гри.


Обов’язково слідкуйте за своїм раціоном харчування, щоби запобігти стоматологічним проблемам. Саме від його відповідності залежить швидкість їхнього настання. Найкраща профілактика стоматологічних недугів у дітей — дотримання правил правильного харчування змалечку. Включайте в раціон свого малюка молочні продукти, фрукти, овочі.

«HAVRYK DENTAL CLINIC»: найкращі консультації щодо профілактики стоматологічних захворювань у Львові

Якщо ви хочете бути щасливим володарем красивої здорової посмішки — завітайте в нашу клініку для отримання вичерпної консультації щодо основних методів профілактики стоматологічних захворювань! У нас подобається навіть дітям!


Надрукувати   E-mail