Дитяча стоматологія у Львові: безболісне лікування вашої дитини

Ви зустрічали дітей, які люблять приходити до стоматолога? Наші маленькі пацієнти не бояться отримувати допомогу від наших фахівців, адже кожний їхній візит до нас перетворюється в справжню пригоду. Клініка HAVRYK DENTAL CLINIC — це революційна дитяча стоматологія у Львові, працівники якої роблять усе можливе, аби усмішки наших маленьких пацієнтів були здорові й щирі.
Ми створюємо особливу атмосферу, знаходячи підхід для кожної дитини. Лікування молочних зубів потребує не меншої уваги, ніж постійних. Проте не кожна дитина зможе допустити лікаря для надання потрібної допомоги. Особливо, якщо перед тим у неї був негативний досвід спілкування з працівниками в білих халатах.

Головні особливості сучасної дитячої стоматології у Львові

Спілкування з дитиною проходить у формі гри. Наші лікарі мають не лише тонкий фаховий, але і психологічний підхід до наших маленьких пацієнтів. Дитяча стоматологія для них — це можливість погратися, заявити про себе й отримати подарунок за хорошу поведінку.
Фахівці клініки HAVRYK DENTAL CLINIC здійснюють наступні маніпуляції у сфері дитячої стоматології:

  • консультаційне обстеження у формі гри;
  • ортодонтична, хірургічна та всебічна стоматологічна допомога;
  • створення індивідуальної програми лікування;
  • лікування молочних та постійних зубів будь-якої складності.

Чим раніше ви звернетесь до дитячої стоматології у Львові, Києві, Одесі чи іншому місці свого проживання, тим вищий шанс, що ви зможете запобігти більш серйозним проблемам із зубами, які можна встигнути усунути ще в молодшому віці. Наприклад, нерівність зубного ряду та неправильний прикус можна попередити ще в дошкільному віці, скориставшись спеціальним тренером або пластиною. Для дітей підліткового віку кращий і швидший результат досягається лише з допомогою брекет системи.

Клініка HAVRYK DENTAL CLINIC — краща дитяча стоматологія Львова

Якщо ви помітили у свого малюка появу певних стоматологічних проблем, не зволікайте й негайно звертайтесь до лікаря. Наші спеціалісти гарантують високоякісну допомогу, значний спектр варіантів можливого лікування, відсутність болю і страху! Водночас, HAVRYK DENTAL CLINIC — це дитяча стоматологія у Львові, ціна якої доступною для відвідувачів. З нашою допомогою усмішка вашої дитини завжди буде сяяти здоров’ям і красою! Завітайте з вашим малюком до нас і пересвідчіться у всіх перевагах лікування в дитячій стоматології HAVRYK DENTAL CLINIC!


Надрукувати   E-mail