Поради пацієнтам

Згідно з офіційними даними, майже 80 % населення нашої країни віком до 35 років страждає від різноманітних захворювань ясен (найчастіше, це гінгівіт та пародонтит). І не завжди причина в неправильному догляді за ротовою порожниною.

Здоров’я зубів і ясен - взаємопов’язані чинники, які просто неможливі один без одного. Дуже часто на цілісність зубного ряду впливають спадкові хвороби, ігнорування особистої гігієни, порушення діяльності органів внутрішньої секреції.

Підвищена чутливість зубів  - інтенсивний минаючий біль, що виникає при оголенні дентину внаслідок:

Стоматологічна клініка «HAVRYK DENTAL CLINIC» — ваш шлях до здорової красивої посмішки!

Кожний із нас мріє про красиву посмішку, яка б отримувала безліч компліментів від навколишніх. Проте не кожному пощастило настільки, щоб мати можливість хизуватися таким багатством щоденно.

Життя наше - непередбачуване, й ми ніколи не можемо знати, що чекає на нас завтра. Причин, за яких людина може отримати травму зуба, безліч: починаючи зловживанням твердо. їжею та закінчуючи невдалими виступами на спортивних змаганнях та ДТП.

«Біла дієта» після відбілювання зубів: секрети сяючої посмішки

Кожний хоче, аби його посмішка була вражаюче білою! Саме через це процедура відбілювання зубів стала звичною й доступною. Щоби зберегти її результат надовго, необхідно дотримуватися певних правил поведінки після процедури.

Image
м. Львів, вул. Хуторівка, 40а, офіс 202
havrykclinic@gmail.com
Гаряча лінія - +38 (097) 630-30-70

Графік роботи

Понеділок-П’ятниця : 09:00 - 21:00
Субота : 10:00 - 15:00