Поради пацієнтам

Сьогодні розповімо вам про те, які з основних вітамінів та мінералів потрібні для здорових зубів та ясен.

Останнім часом усе частіше пацієнтами стоматологічних клінік стають діти дошкільного віку. Виникнення такої тенденції зумовлено тим, що змалечку діти не знають як правильно доглядати за порожниною рота.  Батьки зазвичай впевнені, що молочні зуби не потребують такого систематичного догляду, як постійні. Як результат — виникнення карієсу молочних зубів.

Існує багато факторів, які провокують розвиток дитячого карієсу. Одна загальна причина – це частий, пролонгований контакт молочних зубів із напоями, які місять багато цукру. Карієс може розвинутись тоді, коли дитину вкладають спати із пляшечкою або пляшечка використовується для заспокоєння малюка.

Про важливість та чудодійні властивості вітамінів нам відомо здавна. У разі виникнення нестачі одного з них, гармонійний розвиток та функціонування нашого організму відразу порушується. Особливо необхідні мікроелементи та різноманітні вітамінні добавки для здоров’я всієї ротової порожнини. Саме тому, щоб подбати про свою усмішку, необхідно почати з правильного харчування.

Деякі хвороби підступно чекають, аби людський організм дав мінімальну слабинку. Після цього вони відразу починають руйнувати його з блискавичною швидкістю. Карієс не виняток.

Як правильно чистити зуби після встановлення брекетів?

Догляд за брекетами вимагає більше уваги, ніж звичайна гігієна рота.

Image
м. Львів, вул. Хуторівка, 40а, офіс 202
havrykclinic@gmail.com
Гаряча лінія - +38 (097) 630-30-70

Графік роботи

Понеділок-П’ятниця : 09:00 - 21:00
Субота : 10:00 - 15:00