Поради пацієнтам

Догляд за зубами: як правильно чистити зуби та ясна?

Лікарі клініки HavrykdentalClinic нагадують про важливість регулярного та правильного догляду за зубами та ротовою порожниною у домашніх умовах. Такі старання – важлива частина профілактики стоматологічних захворювань. Вони радять засоби для догляду в домашніх умовах на кожному прийомі, враховуючи особливості та стан зубів пацієнта.

Дентофобія: ознаки, причини, шляхи подолання

Дентофобія: ознаки, причини, шляхи подолання

Якщо при слові «стоматолог» у вас виникає абсолютно адекватна реакція або ж взагалі будь-які реакції відсутні, то вам пощастило! Ви потрапляєте до 40 % людей, які не підвладні дентофобії. Інші ж 60 % мають суттєву проблему, яку просто необхідно нейтралізувати якомога швидше.

Відвідуємо ортодонта вчасно: кілька слушних порад

Кожний мріє про красиві рівні зуби, що зачаровують своєю білизною. І якщо дорослі здатні самостійно спостерігати за своїм станом, то діти такого робити просто не вміють. Коли треба відвідати лікаря-ортодонта, аби не пропустити якісь зміни, що відбуваються з зубами вашого малюка? На що необхідно звертати увагу в першу чергу?

Зуб розболівся на відпочинку: що робити?

Більшість із нас не задумуються, що у відпустку треба брати не три комплекти купальників, а насамперед правильно підібрану аптечку. Тому, що виглядати зіркою ви можете і в одній парі джинсів та 2-3 футболками, а ось якщо трапиться надзвичайна ситуація, то без відповідних ліків вирішити її буде фактично неможливо.

Запалення ясен під час вагітності: план дій

 

Немає нічого прекраснішого, ніж жінка при надії. Однак, вагітність дуже часто вносить свої корективи у фізіологічний та психологічний стан майбутньої мами. Найчастіше у вагітних виникає запалення та розростання ясен. З цим станом стикалися понад 40 % жінок, які носили під серцем маля на різних строках.

Тріщини емалі зубів: причини виникнення та методи лікування

Зубна емаль — це найтвердіша тканина організму  людини. В емалі постійно відбувається обмін речовин, що поступають як із дентину та пульпи, так і зі слини. Проте емаль не містить клітин і, на жаль, не здатна до регенерації при ушкодженні.

Кофердам: різновиди та особливості використання

Щоби лікування проходило максимально швидко та комфортно, у більшості європейських клінік уже давно використовують кофердам. Це така тоненька хустинка з латексу, яка фіксується на певному зубі. При цьому він ізолюється від інших зубів, від слини та ротового дихання

Профілактика та лікування карієсу під час вагітності

Профілактика та лікування карієсу під час вагітності

Вагітність - це найпрекрасніший стан, коли жінка почуває себе щасливою та неповторною, проте в одночас це дуже відповідальний період. Кожна вагітна жінка знає, що дбати про своє здоров'я потрібно вдвічі більше. Особливо це стосується профілактики здорового стану ротової порожнини. 

Наркоз під час лікування зубів: причини та наслідки

Більшість пацієнтів навіть дорослого віку відчувають страх, хвилювання та інші негативні емоції перед відвідуванням лікаря-стоматолога. Часто це є причиною постійного відтермінування лікування, що призводить до погіршення стану зубів.

Вітаміни та мінерали для здорових зубів та ясен

Сьогодні розповімо вам про те, які з основних вітамінів та мінералів потрібні для здорових зубів та ясен.

Image
м. Львів, вул. Хуторівка, 40а, офіс 202
м. Львів, пр. Червоної Калини, 56
havrykclinic@gmail.com
Гаряча лінія - +38 (097) 630-30-70

Графік роботи

Понеділок-П’ятниця : 09:00 - 21:00
Субота : 10:00 - 15:00
Неділя: вихідний