Лікування зубів під час медикаментозного сну: швидко, легко й безболісно!

Важко знайти людину, яка б зовсім не боялася відвідин стоматолога! А особливо недолюблюють відвідувати такого лікаря найменші пацієнти. Проте є один простий вихід побороти свій страх! Просто заснути, а прокинутися з уже пролікованими зубами. У деяких випадках лікування під медикаментозним сном — єдиний вихід!

Головні показання

Лікування під час сну підходить фактично кожному! Найчастіше такий метод використовують у разі:

 • яскраво вираженої дентофобії (Коли пацієнт навіть рот не може відкрити за однієї думки про маніпуляції зі своїми зубами);
 • сильному блювотному рефлексі (Навіть дотик до язика чи щоки викликає приступ блювання);
 • великого фронту робіт (Процес лікування має зайняти не одну годину й самотужки витримати його пацієнт не зможе).

Також у нашій клініці HAVRYK DENTAL CLINIC застосовується такий метод лікування, якщо пацієнт страждає від панічних атак, психічних розладів або самостійно проявляє бажання до нього. Як і будь-яке інше втручання з лікувальними цілями, лікування під час сну має кілька нюансів, які необхідно враховувати:

 1. Його не виконують на повний шлунок.
 2. Не можна застосовувати такий метод лікування під час кашлю з мокротою.
 3. Також не виконують таке лікування під час наявності черепно-мозкових травмах, серцево-судинних патологій і загостренні хронічних захворювань.

Більша частина протипоказань — тимчасові. Тому через них таке лікування не забороняється, а лише відкладається на певний час. Єдиним стопроцентним показом проти нього є міастенія. Проте таке захворювання досить рідкісне.

Переваги лікування в сні в клініці HAVRYK DENTAL CLINIC

Процес лікування в нас полягає в тому, що пацієнта вводять у стан медикаментозного сну. За своїми відчуттями він нагадує звичайне фізіологічне дрімання. Отже, пацієнт спить, проте його можна швидко розбудити. Для цього достатньо припинити дію препаратів. І вже після цього він може одразу повернутися до свого звичайного життя.

Можна виділити кілька суттєвих переваг лікування зубів під час медикаментозного сну:

 • відсутність будь-яких неприємних відчуттів;
 • швидке відновлення;
 • можливість провести комплексне лікування всіх проблемних ділянок усього за один візит;
 • відсутність негативних емоцій під час лікування;
 • лікування проходить без місцевої анестезії.

Перед початком таких маніпуляцій забороняється вживати їжу та напої. Також потрібно здати аналіз крові, аби запобігти різноманітним негативним сюрпризам під час лікування.

HAVRYK DENTAL CLINIC: обирайте найкраще!

У нас однаково комфортно перебувати як дорослим,так і дітям. Секрет нашого успіху полягає не лише в компетентності та професійності наших спеціалістів, але й у індивідуальному підході до кожного з них. HAVRYK DENTAL CLINIC — це стоматологічна клініка, у яку хочеться повертатися знову і знову!

Наші головні переваги:

 • для дітей ігрове обстеження під час першої консультації;
 • дорослим — можливість розслабитися та отримати відповіді на найрізноманітніші питання щодо свого стану;
 • вичерпний план дій та створення індивідуальних планів лікування;
 • стоматологічна допомога широкого профілю (терапевтична, ортопедична, хірургічна, ортодонтична);
 • лікування зубів будь-якої складності;
 • доступна цінова політика.

Не зволікайте! Будь-яку проблему легше попередити або нейтралізувати на ранніх стадіях її виникнення. Саме тому ми рекомендуємо хоча б двічі на рік відвідувати наших спеціалістів. А ваші зуби подякують вам за це відмінним здоров’ям! З HAVRYK DENTAL CLINIC лікування може бути приємним!


Надрукувати   E-mail