Ортопедична стоматологія: сяюча посмішка, якій позаздрить кожний!

Якщо на заваді здоров’ю й естетичному вигляду вашої ротової порожнини постали певні проблеми з зубами, не слід поневірятися. Сучасна ортопедична стоматологія творить справжні дива, усуваючи безліч вад, які включають у себе деформаційні порушення та ушкодження зубів, а також усього щелепно-лицьового апарату.

Ортопедія займається:

 • протезуванням на імплантах
 • встановленням безметалевих та металокерамічних коронок;
 • встановленням мостовидних протезів;
 • встановленням вкладок та накладок;
 • встановленням вінірів;
 • знімним протезуванням;
 • усуненням функціональних порушень щелепи.

Більшість людей починає звертатися до фахівця з ортопедичної стоматології тільки в разі втрати передніх зубів. Це досить суттєва помилка, адже навіть через втрату одного-єдиного зуба може порушитися цілісність усього зубного ряду. Наприклад, якщо до цього моменту у вас був правильний прикус, то він може безповоротно порушитися без своєчасного звернення до фахівця з ортопедичної стоматології.

Виникає це внаслідок того, що зуби, розміщені по сусідству, починають поступово змінювати своє положення і зміщуватися. Водночас створюється шкідливий тиск не тільки на зуби, але й на всю щелепу. Ігнорування звернення до фахівця з ортопедичної стоматології може призвести до захворювань ясен, які дуже швидко прогресують.

Методи відновлення втрачених зубів

Відсутність лікування в ортопедичного стоматолога призводить до зміни форми обличчя, втягування щік через втрату задніх зубів, спотворення рис. Щоби цьому зарадити, слід своєчасно відновити втрачені зуби. Існує кілька методів ортопедичної стоматології, які чудово допоможуть вам у цьому:

 1. Коронка. Виготовляється з благородного металу (циркон, кераміка та метало-кераміка). Повністю повторює форму втраченого зуба.
 2. Міст. Застосовується в ортопедичній стоматології за необхідності відновлення кількох зубів. Він приєднується до зубів, які межують із втраченими. Також виготовляється з благородних металів.
 3. Знімні протези. Закріплюються до зубів, які межують із втраченими, за допомогою певних гачків. За необхідності таку конструкцію можна з легкістю вийняти.
 4. Імплантати. Спеціальний металевий протез, що вкручується в щелепні кістки. Саме в нього в ортопедичній стоматології й закручується новий зуб.

Ортопедія в HAVRYK DENTAL CLINIC: швидко, якісно, доступно

Запрошуємо завітати в нашу стоматологічну клініку HAVRYK DENTAL CLINIC за швидкими і якісними послугами у сфері ортопедичної стоматології. Наші спеціалісти зможуть допомогти навіть у найважчих випадках. Ми завжди знаходимо індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку. З нами ваша посмішка буде особливою!


Надрукувати   E-mail