Естетична стоматологія в клініці «HAVRYK DENTAL CLINIC»: краса ваших зубів у надійних руках!

Коли у вас красиві здорові зуби, посміхатися хочеться частіше! Однак не всім пощастило отримати таке багатство. Якщо ваша посмішка далека від ідеалу, не слід засмічуватися. На допомогу вам прийде естетична стоматологія в клініці «HAVRYK DENTAL CLINIC». Наші спеціалісти знають, як приховати всі ваші косметичні дефекти, а усмішку зробити сяючою й неперевершеною.

Основні напрями естетичної стоматології.

Найчастіше пацієнти звертаються до наших спеціалістів, аби вони попрацювали з їхніми верхніми передніми зубами. Більша частина клієнтів жаліється на надколи, щербинки, нерівності і їхню жовтизну. Сучасна естетична стоматологія з легкістю усуває подібні проблеми з допомогою:

  • відбілювання;
  • естетичної реставрації зубів;
  • використання вінірів і люмінірів.

Кожний із цих методів застосовується в індивідуальному порядку. Одному пацієнту достатньо легкої реставрації в рамках естетичної стоматології, а іншому буде необхідно деякий час скористатися вінірами.

Показання для проведення будь-яких процедур естетичної стоматології

Якщо вас не влаштовує естетичний вигляд вашого зубного ряду, не слід зволікати. У нашій клініці «HAVRYK DENTAL CLINIC» цінують кожного пацієнта. Наші спеціалісти розглядають усі випадки звертання за допомогою суто в індивідуальному порядку. Для вас буде підібрана унікальна програма естетичного лікування, за допомогою якої ви зможете отримати найкращий результат у стоматології.

В усіх маніпуляціях, необхідних для естетичної стоматології в нашій клініці, ми використовуємо лише якісні матеріали від вітчизняних і зарубіжних виробників. Дане стоматологічне втручання вам просто необхідне, якщо ви страждаєте від:

  • каріозних і некаріозних уражень зубних тканин;
  • сколів частини зуба або коронки;
  • неякісних пломб і коронок;
  • наслідків щелепно-лицевих операцій;
  • тьмяного або зміненого забарвлення зубних тканин;
  • форми та розмірів зубів та зубного ряду.

Будь-яка проблема в естетичній стоматології має своє рішення. Головне — знайти відповідного спеціаліста!

Ціни на спектр послуг естетичної стоматології в клініці «HAVRYK DENTAL CLINIC»

Ми завжди дбаємо про наших пацієнтів, тому створюємо достатньо лояльну й доступну цінову політику для кожного з них. Вартість будь-яких послуг естетичної стоматології розраховується в індивідуальному порядку й залежить від складності вашого випадку. Будемо раді бачити вас у «HAVRYK DENTAL CLINIC»!


Надрукувати   E-mail