Зубні імпланти, рекомендовані стоматологами Havryk dental clinic

Зубний імплант — це невеликий гвинт, що монтується у кістки щелепи при втраті зуба. Він має стрижень із титану, який виконує функцію зубного кореню й закручується в кістку щелепи. На ньому фіксується абатмент — зовнішня титанова частина імпланту, що стає опорой для майбутньої коронки, протеза або моста. Коронка може бути виготовлена з цирконію чи металокераміки. Такі матеріали зарекомендували себе досить міцними та довговічними, тому використовуються найчастіше. Імплантація доречна при втраті одного, декількох зубів або навіть цілого зубного ряду.

Найпопулярніші варіанти імплантів: особливості та переваги  — відмінності та призначення

Якщо не заглиблюватися у всі нюанси технологій виробництва та конструкцій протезів різних брендів, то можна виокремити декілька варіантів імплантів. Вони відрізняються між собою способом встановлення та формою. Можна виділити такі види імплантації:

 • одноетапна (проходить в один етап);
 • двоетапна (необхідно кілька сеансів);
 • експрес або одномоментна (коли імплант і коронку встановлюють в одне відвідування);
 • техніка беззубих щелеп “на двох”, “на чотирьох”, “шести”, “восьми” (встановлюється відповідна кількість імплантів, що допомагають відновити зубний ряд);
 • внутрішньокісткова (ендоосальна);
 • кісткове нарощення з забором блоків кістки;
 • з нарощенням кістки одночасно;
 • з нарощенням кістки у гайморовій пазусі (синусліфтинг);
 • базальна (фіксується у базальному шарі кістки щелепи, глибоко в кістку не зверху, а збоку).

Також слід обов'язково зазначити переваги встановлення зубних імплантів. Серед них слід виділити:

 1. Протезна конструкція імпланта ідентична натуральним зубам пацієнта. 
 2. Імпланти не створюють незручностей під час жування. 
 3. Під час імплантації певного зуба сусідні не ушкоджуються. 
 4. Відбувається профілактика атрофії кісткових тканин, адже жувальне навантаження переходить на кістку, стимулюючи її живлення.
 5. Довговічність і можливість використання до кінця свого життя.
 6. Збереження функцій зуба та правильного прикусу.

Якщо ви встановите якісний імплант у справжніх професіоналів, то можете насолоджуватися результатом пожиттєво. З допомогою імплантації можна цілком відновити втрачені зуби.

Лікарі Havryk dental clinic у своїй практиці використовують дентальні імплантати MIS(Ізраїль) та Straumann (Швейцарія). Вироби цих марок надійні та довговічні зі значним відсотком приживлення та довготривалим строком служби. У виборі матеріалів та технологій протезування ми надаємо перевагу тим, що перевірені та відомі, тому ваша посмішка буде сяючою, а зуби міцними.

 ДО/ПІСЛЯ


Надрукувати   E-mail