Терапевтична стоматологія в клініці «HAVRYK DENTAL CLINIC»: новій рівень звичного лікування

Більшість хворих, які скаржаться на зубний біль, першою чергою потребують знищення карієсу і процесів, які виникли в ротовій порожнині через нього. Терапевтична стоматологія призначена для усунення наслідків карієсу, санації вогнищ інфекції й запобігання його повторній появі. Саме через це захворювання найчастіше руйнуються тверді тканини зубів. Карієс виникає через життєдіяльність хвороботворних бактерій, що можуть прогресувати в ротовій порожнині без здійснення певних гігієнічних і стоматологічних процедур.

У багатьох хворих виникає питання, чому одним людям необхідна терапевтична стоматологія, а інші можуть хизуватися здоровими зубами, фактично нічого для цього не застосовуючи. Основну роль у цьому відіграє сама структура зубної емалі, а також загальний стан ротової порожнини. На основі вашого харчування й генетичної спрямованості формується своєрідний імунітет у роті. Спеціалісти, що займаються терапевтичною стоматологію, зможуть допомогти вам зберегти його в якнайкращому вигляді.

Важливість терапевтичної стоматології для кожного з нас

Досить часто хворих непокоїть саме естетична сторона стану своєї ротової порожнини. Не всі знають, що перед тим як розпочати реставрацію зубів або інші процедури косметичного напряму в терапевтичній стоматології, слід повністю вилікувати зубний ряд від карієсу і його наслідків (пульпіту, періодонтиту). Саме цим і займається терапевтична стоматологія вже протягом досить довгого часу. Спеціалісти даної галузі стоматології роблять усе можливе, аби вберегти пошкоджений зуб від видалення. Адже проблеми з ротовою порожниною негативно впливають на увесь стан організму.

Завдяки терапевтичній стоматології в клініці «HAVRYK DENTAL CLINIC» ви зможете ефективно здійснити:

  • пломбування зубів;
  • пломбування кореневих каналів/ендодонтичне лікування зубів/переліковування кореневих каналів;
  • провести реставрацію зубів;
  • герметизацію фісур;
  • непрямі реставрації (композитні і керамічні вкладки).

Наші спеціалісти терапевтичної галузі повернуть вашим зубам здоров’я й довершений естетичний вигляд.

Вартість терапевтичної стоматології в клініці «HAVRYK DENTAL CLINIC»

Ми піклуємося про кожного пацієнта, докладаючи максимальні зусилля, щоби його посмішка сяяла красою і здоров’ям. Ціна на увесь спектр послуг терапевтичної стоматології в клініці «HAVRYK DENTAL CLINIC» досить лояльна й доступна для міста Львів. Водночас ви отримуєте європейський рівень терапевтичного лікування за допомогою найкращих матеріалів зарубіжного виробництва. Завітайте до нас і особисто переконатися у якості наших послуг!


Надрукувати   E-mail