Професійне відбілювання зубів у стоматологічній клініці «HAVRYK DENTAL CLINIC»

Сяюча білосніжна посмішка — мрія кожного! На превеликий жаль не всім пощастило мати ідеально білі зуби. Основною причиною являється генетична схильність до певного відтінку дентину або зубної емалі. Якщо мрія про сяючу посмішку не дає вам спокою, у нагоді стане відбілювання зубів спеціалістами клініки «HAVRYK DENTAL CLINIC».

Напевно, кожний із нас хоча б раз задумувався, як відбілити зуби в домашніх умовах. Застерігаємо вас! Ніколи не проводьте над своїми зубами подібних експериментів. Подібні процедури можуть спричинити непоправну шкоду здоров’ю вашої ротової порожнини. Водночас ефект від такого «відбілювання» досить короткотривалий.

Сучасні способи відбілювання зубів у Львові, доступні кожному

Для ефективного здійснення процедури відбілювання необхідно повністю видалити наліт із поверхні зубів. Після цього лікар висвітлює зубну емаль, використовуючи тільки професійні засоби. У більшості випадків їхня дія активується за допомогою лампи галогенного типу. Тривалість ефекту від даної процедури відбілювання триває від одного до трьох років.

Ми пропонуємо швидку та комфортну процедуру для сяючої посмішки — фотовідбілювання. Завдяки їй зуби можуть стати світлішими аж на 8–10 тонів. MAGIC SMILE – безпечна та комплексна система відбілювання зубів. Вона заснована на унікальних гелях, що мають такий склад:

  • пероксид карбаміду 44%;
  • перекис водню 25%;
  • перекис водню 38%.

Зуби відбілюються м’яко, без болю. Сам процес відбілювання відбувається з допомогою LED-лампи MagicLight PRO, що розроблена в США. Вона має холодне світло, завдяки якому проходить реакція та освітлюються зуби. Воно не викликає опіків та перегрівання зубної емалі, тож не створює дискомфорту.

Відбілювання проходить за індивідуальним протоколом з урахуванням унікальних особливостей зубів пацієнта. Також комбінуються різноманітні гелі. Саме в цьому й полягає перевага комбінації гелів різної сили для оптимального балансу між чутливістю і результатом.

Позитивні й негативні сторони відбілювання зубів

Перед тим як відвідати свого стоматолога з метою відбілити свої зуби, необхідно зважити всі позитивні й негативні сторони даного процесу. Можливо, така процедура для ваших зубів взагалі протипоказана.

Протипокази для відбілювання зубів:

  • Підвищена чутливість зубів, тріщини і відкритий дентин – після лікування ці зуби можуть бути придатні для відбілювання;
  • Захворювання зубної емалі та ясен;
  • Вагітності;
  • Годування груддю.

Якщо ж усі перераховані вище нюанси вас не спиняють, тоді ми радимо звернутися до справжніх професіоналів. Спеціалісти клініки «HAVRYK DENTAL CLINIC» допоможуть вам швидко і якісно відбілити зуби з мінімальною шкодою для вашого організму. Ми працюємо для того, аби ваша посмішка сяяла!

 


Надрукувати   E-mail