Зубні імпланти, рекомендовані стоматологами Havryk dental clinic

Зубний імплант — це повноцінний штучний зуб. Він має стрижень із титану, який виконує функцію зубного кореню й закручується в кістку щелепи. На ньому фіксується абатмент — зовнішня титанова частина імпланту.

Імплантація зубів - це безпечне заміщення відсутнього зуба його аналогом, зубним імплантом.

Зубний імплант — це невеликий гвинт, що вживлюють у кістку щелепи замість втраченого кореня зуба. Він зроблений із чистого титану, біосумісний з клітинами організму, тому легко приживається у кістковій тканині. На дентальний імплант фіксується абатмент — зовнішня частина конструкції, що стає опорою для майбутньої коронки, протеза або моста. Коронка може бути виготовлена з цирконію чи металокераміки. Такі матеріали зарекомендували себе досить міцними та довговічними, тому використовуються найчастіше. Імплантація доречна при втраті одного , декількох зубів або навіть цілого зубного ряду. Зрідка вона доречна при втраті цілого зубного ряду.

Найпопулярніші варіанти імплантів — відмінності та призначення

Якщо не заглиблюватися у всі нюанси технологій виробництва та конструкцій протезів різних брендів, то можна виокремити декілька варіантів імплантів. Вони відрізняються між собою способом встановлення, термінами та формою.

Можна виділити такі види імплантації:

 • одноетапна (проходить в один етап);
 • двоетапна (необхідно кілька сеансів);
 • експрес або одномоментна (коли імплант і коронку встановлюють в одне відвідування
 • внутрішньокісткова (ендоосальна)
 • методики відновлення беззубих щелеп “все на двох”, “все на чотирьох”, “все на шести”, “восьми” (встановлюється відповідна кількість імплантів, що допомагають відновити зубний ряд усієї щелепи); 
 • кісткове нарощення з забором блоків кістки;
 • з нарощенням кістки одночасно;
 • з нарощенням кістки у гайморовій пазусі (синусліфтинг).

Також слід обов'язково зазначити переваги встановлення зубних імплантів. Серед них слід виділити:

 1. Естетичний зовнішній вигляд ідентичний натуральним зубам пацієнта. 
 2. Імпланти не створюють незручностей під час жування. 
 3. Під час імплантації певного зуба сусідні не ушкоджуються. 
 4. Відбувається профілактика атрофії кісткових тканин, адже жувальне навантаження переходить на кістку, стимулюючи її живлення.
 5. Збереження функції зуба та правильного прикусу.
 6. Довговічність.

Якщо ви встановите якісний імплант у справжніх професіоналів, то можете насолоджуватися результатом пожиттєво. З допомогою імплантації можна цілком відновити втрачені зуби.

Лікарі Havryk dental clinic у своїй практиці використовують дентальні імплантати MIS (Німечинна) та Straumann (Швейцарія). Вироби цих марок надійні та довговічні зі значним відсотком приживлення та довготривалим строком служби. У виборі матеріалів та технологій протезування ми надаємо перевагу тим, що перевірені та передові, тому ваша посмішка буде сяючою, а зуби міцними.


Надрукувати   E-mail