Існує цікаве дослідження, про те що, значна частина людей під час першого знайомства звертає увагу на стан зубів співрозмовника. Ці люди зізнаються, що не захотіли б спілкуватися з тими, у кого ротова порожнина далека від норми.

Тому жінки, які мають білосніжні зуби, можуть не хвилюватися щодо деяких недоліків своєї фігури. А якщо серйозно, то здорова посмішка надає нам більше впевненості в собі. Ми краще проявляємо себе на ділових переговорах, під час публічних виступів чи урочистих подій. Тому радимо звертатися до професіоналів аби правильно відбілити зуби. Й аж ніяк не рекомендуємо цілодобово тримати відбілюючий гель чи використовувати інші нетрадиційні гігієнічні засоби. Такі експерименти не тільки дивні та неприродні, а ще й викликають дискомфорт і загрозу для здоров’я ротової порожнини.

Відбілювання Magic Smile — секрет процедури

Ми пропонуємо швидку та комфортну процедуру для сяючої посмішки — фотовідбілювання. Завдяки їй зуби можуть стати світлішими аж на 8–10 тонів. А весь процес займає півтори години та практично безболісний. MAGIC SMILE – безпечна та комплексна система відбілювання зубів. Вона заснована на унікальних гелях, що мають такий склад: 

  • пероксид карбаміду 44%;
  • перекис водню 25%;
  • перекис водню 38%.

Зуби відбілюються м’яко, без печіння завдяки пероксиду карбаміду. Цей компонент хоч і є формою перекису, проте діє він делікатніше. Сам процес відбілювання відбувається з допомогою LED-лампи Magic Light PRO, що розроблена в США. Вона має холодне світло, завдяки якому проходить реакція та освітлюються зуби. Воно не викликає опіків та перегрівання зубної емалі, тож не створює дискомфорту. 

Відбілювання проходить за індивідуальним протоколом з урахуванням унікальних особливостей зубів пацієнта. Також комбінуються різноманітні гелі. Саме в цьому й полягає перевага комбінації гелів різної сили для оптимального балансу між чутливістю і результатом.

Секрети довготривалого відбілювання — дисциплінованість та простота

Процедура відбілювання Magic Smile має довгостроковий ефект, за умови дотримання рекомендацій стоматолога.

  1. Протягом перших трьох днів не вживати їжу та напої з барвниками.
  2. Регулярно чистити зуби: зранку та перед сном.
  3. Повторювати професійне чищення щопівроку.

Тож, якщо хочете мати білосніжну посмішку, звертайтесь до Havryk dental clinic для проходження процедури відбілювання Magic Smile


Надрукувати   E-mail