Життя наше - непередбачуване, й ми ніколи не можемо знати, що чекає на нас завтра. Причин, за яких людина може отримати травму зуба, безліч: починаючи зловживанням твердо. їжею та закінчуючи невдалими виступами на спортивних змаганнях та ДТП.

Тож що робити, якщо ви випадково вибили собі зуб повністю або втратили його частину? З подібною проблемою найчастіше стикаються діти, які втрачають обережність під час рухливих ігор. Насамперед, не слід панікувати! Далі алгоритм ваших дій має бути наступним:

  1. Знайдіть зуб чи його уламок і промийте його холодною проточною водою. 
  2. Прикладіть холод на ділянку травмованого зуба.⠀ Потім спробуйте помістити даний елемент у лунку. Якщо це неможливо зробити, якомога швидше покласти його в молоко, слину чи фізрозчин. У жодному разі не можна залишати зуб сухим або протирати вологими серветками.
  3. Спробуйте якомога швидше звернутися до лікаря. Якщо ви вибили зуб повністю, то його ще можна реанімувати протягом двох годин. Уламок може бути встановлено на своє місце ще протягом дванадцяти годин.

Однак трапляються випадки, коли повернути втрачений зуб на місце просто неможливо. Тоді слід скористатися такою стоматологічною послугою, як імплантація. З її допомогою в кістку щелепи вживлюється спеціальний гвинт, що в подальшому виконує функцію зуба. На нього встановлюють коронку. Імплантація також доречна під час втрати цілого зубного ряду.

Якщо ви зіткнулися з такою проблемою проблемою, звертайтеся лише до професіоналів клініки «Havryk Dental Clinic». Саме вони зможуть повернути вам красиву та здорову посмішку! Будьте здорові!


Надрукувати   E-mail