Хірургічна стоматологія: швидке й безболісне видалення зубів

Якщо терапевтичне лікування стає недоцільним, на допомогу приходить хірургічна стоматологія. З першими її проявами кожний із нас стикався ще в досить юному віці, коли молочні зуби висмикували самостійно, розхитуючи, або за допомогою нитки та одвірка. На жаль, дорослим така «хірургічна стоматологія» точно не допоможе вирішити новоявлені проблеми.

Найрозповсюдженішими показаннями, щоби вирвати зуб у хірургічній стоматології, вважають наступні проблеми:

На сьогодні подолати всі вищеописані проблеми за допомогою хірургічної стоматології зовсім нескладно. Головне - вибрати компетентного зубного хірурга, який зможе підібрати доцільний метод усунення проблеми швидко й безболісно.

Хірургічна стоматологія в клініці HAVRYK DENTAL CLINIC

Ми надзвичайно прискіпливо ставимося до підбору персоналу в нашій клініці. Для нас головне — комфорт і швидке одужання наших пацієнтів. У клініці HAVRYK DENTAL CLINIC ви можете скористатися наступними послугами хірургічної стоматології:

За потреби ми застосовуємо загальний наркоз. Найчастіше пацієнти звертаються до спеціалістів хірургічної стоматології через запущений карієс. Аби цьому запобігти, ліпше вчасно лікувати зуби терапевтичним методом, регулярно відвідувати стоматолога й серйозно ставитися до зубної гігієни.

Інша категорія пацієнтів потребує видалення зубів мудрості. Вони виникають у восьмому ряді у віці від 18 до 30 років. Часто їм не вистачає місця в ротовій порожнині. Через це вони прорізуються не зовсім правильно. Щоби зуби мудрості не травмували м’які тканини, не спотворювали прикус і не впливали на рівність зубного ряду, їх видаляють хірургічно.

Клініка HAVRYK DENTAL CLINIC: надійність за доступною ціною

Хірургічна стоматологія в клініці HAVRYK DENTAL CLINIC знаходиться на високому рівні у Львові. Водночас, ціна на видалення зуба мудрості або на інші категорії лікування хірургічної стоматології досить лояльна. Будемо раді бачити вас серед наших постійних клієнтів!

Перегляди: 4419
Надрукувати