Більшість пацієнтів навіть дорослого віку відчувають страх, хвилювання та інші негативні емоції перед відвідуванням лікаря-стоматолога. Часто це є причиною постійного відтермінування лікування, що призводить до погіршення стану зубів.
Більшість пацієнтів навіть дорослого віку відчувають страх, хвилювання та інші негативні емоції перед відвідуванням лікаря-стоматолога. Часто це є причиною постійного відтермінування лікування, що призводить до погіршення стану зубів. Якщо ж мова йде про дітей, то переживання сильних больових відчуттів може вплинути на формування негативного ставлення до лікарів-стоматологів у майбутньому дорослому житті. Найчастіше в такому випадку лікарі радять скористатися загальною анестезією.
Наркоз у нас — це своєрідний медикаментозний сон, що допомагає вашому малюку повністю розслабитися під час процедури та отримати високоякісне кваліфіковане лікування. Під час наркозу відбувається повне пригнічення центральної нервової системи за допомогою певних препаратів Свідомість під час такої анестезії «вимикається», тому потрібен спеціальний технічний інвентар, що допомагає підтримувати й прослідковувати загальні функції організму. До того ж усі процеси в людському організмі в процесі такого лікування автоматизуються. Тому в лікаря немає перешкод, аби зробити всі маніпуляції швидкими та безболісними!
Як зрозуміти, що дитині потрібно лікування у медикаментозному сні?
- великі об’єми втручань або складна операція, яка займає багато часу і дитині морально і фізично важко перенести довготривалий процес лікування;
- неможливість адаптувати дитину через страх або вік. При цьому стандартні вмовляння абсолютно не працюють і не сприймаються.
- фобія, пов’язана з минулим негативним досвідом маленького пацієнта;
- алергія на місцеві анестетики;
- непереборний блювотний рефлекс;
- малюки з особливостями фізичного та психічного розвитку.
Проте ми намагаємось використовувати лікування у медикаментозному сні лише за найбільшої необхідності. Найчастіше його замінюють місцева анестезія або седація.
Протипоказання
Лікування за допомогою наркозу має свої нюанси. Не рекомендується використовувати цей метод у разі:
- наявності захворювань, що пов’язаних із системою дихання (астма, пневмонія, ГРВІ);
- певних стадій ендокринних захворювань;
- алергічних реакцій на ліки, що використовуються для загальної анестезії;
- певних захворювань серця та судин;
- якщо дитина не досягла віку 1 року.
На рахунок показів і протипоказів вас зможе проконсультувати лікар-анестезіолог.
Особливості наркозу в стоматологічній клініці HAVRYK DENTAL CLINIC
Ми робимо все можливе, щоб перетворити візит вашого малюка до нас на свято!
Як відбувається лікування у наркозі в нашій клініці?
- Адаптуємо малечу ще до входу в кабінет. Маємо все, що заманеться: блискітки, татушки, лаки, іграшки, конструктори.
- Дитина сідає в крісло разом з одним із батьків
- Пропонуємо малечі подихати маскою і обрати запах, який до вподоби.
- Дитина засинає і тільки після того ставлять катетери і починають введення медикаментів
- В той час як ми лікуємо, за станом дитини спостерігає анестезіологічна команда
- Малюк просинається під нашим наглядом в кімнаті відпочинку поряд з батьками, отримує подарунки і жодних негативних емоцій і спогадів!
Які переваги наркозу в нашій клініці?
Ми одні з перших у Львові почали використовувати “масковий” наркоз. Тобто дитина засинає під дією спеціального газу Севорану і тільки після того проводяться всі ін’єкційні маніпуляції.
Також ми НЕ інтубуємо, а застосовуємо ларингеальну маску. Це позбавляє малечу болей в горлі і неприємних відчуттів після процедури.
Ми застосовуємо лише нетоксичні препарати, що мають низку переваг. Головна з них у тому, що такі ліки швидко виводяться з організму й не впливають на роботу внутрішніх органів і центральної нервової системи. Така процедура в нас цілком безпечна та комфортна для вашого малюка.
Отже не треба боятися такого втручання. У нас лікування під наркозом проходить максимально швидко та безпечно!
Особливості підготовки
До проведення наркозу і після ми надаємо всі необхідні рекомендації, щоб лікування під наркозом пройшло максимально успішно. Ми радимо:
- здати аналіз крові та електрокардіограму;
- поговорити з дитиною щодо необхідності такої процедури, пояснити, що саме з нею буде відбуватися.
Дитина під час такого втручання має бути повністю здоровою. Навіть легка застуда стане на заваді!
Також ми не рекомендуємо вживати їжу за 6 годин до початку операції та напої за 4 години до початку лікування. Краще витримати таку голодну паузу від самого ранку. Щоби не провокувати свого малюка, заберіть із його поля зору напої та солодощі.
Наша команда зробить усе, аби ваш візит до стоматолога перетворилися на справжнє свято!