Металокерамічні коронки: особливості застосування і використання

Зубна емаль — це найтвердіший матеріал у людському тілі. Він може витримати досить суттєві навантаження. Проте карієс нещадно вражає навіть його. Щоби запобігти руйнуванню зубної емалі, треба не ігнорувати правила гігієни і звертатися до стоматолога за перших підозр подібного захворювання. Якщо ж ви не встигли, й зуби почали руйнуватися, зупинити такий процес допоможуть металокерамічні коронки.

Протягом кількох десятиліть цей вид протезування користувався величезною популярністю. Проте зараз його витіснили такі види коронок, як безметалеві та цирконієві. Вони відрізняються більшою естестичністю та функціональністю. 

Безметалеві коронки виготовляються на основі просоченого смолою волокна, яке повністю відтворює первинний вигляд зуба. До переваг такого протезування відносять:

Цирконієві коронки виготовляють із діоксиду цирконію і фактично повністю нагадують своєю текстурою натуральні. Навіть родичі не можуть відрізнити “нові зуби” пацієнта від справжніх. До головних переваг такого протезування належить:

Таким чином вибір залишається за пацієнтами! Металокерамічні коронки також періодично встановлюють. Цей вид протезування зараз є найбюджетнішим. Однак на цьому його переваги фактично закінчуються. Особливості застосування металокерамічних коронок

Такі коронки є досить надійними та довговічними. Крім цього металокерамічні коронки мають кілька суттєвих переваг перед протезуванням іншим різновидом матеріалу:

Також треба не забувати про певні нюанси, які необхідно враховувати перед встановленням металокерамічних коронок. Серед них можна виділити:

Проте якщо ці недоліки не є для вас критичними, ви можете сміливо застосовувати протезування металокерамічними коронками.  

Перегляди: 337
Надрукувати